☰  MENU

İnsan Kaynakları

“İnşaat mühendisliğinde en önemli unsur insandır. Makineyi ve teknolojiyi seçmek kolaydır ancak işine ve mesleğine sevgisi ve saygısı olan kendini işine adayabilen doğru insanı bulmak çok zordur. Bundan dolayıdır ki biz deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren işçi, mühendis ve yöneticilerden oluşan çalışanlarımızın, Turkal İnşaat Ailesi’nin en büyük sermayesi olduğuna inanırız.”

Sektöründeki uzun yıllardır süregelen tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Turkal İnşaat, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Turkal İnşaat’ta çalışmak bir fırsattır..

Turkal İnşaat, İnşaat Mühendisliği’nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Turkal İnşaat’ta kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

 

Turkal İnşaat İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

  • Aidiyet
  • Başarma Arzusu
  • Ekip Çalışması ve İşbirliği
  • Gelişime ve Değişime Açıklık
  • Kalite Odaklılık
  • Özgüven

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Turkal İnşaat Ailesi’ne katılmak için; info@turkalinsaat.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz veya özgeçmişinizi +90 (246) 232 64 99 numaralı faksımıza iletebilirsiniz.